Valiklis Proclean 1kg
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Valiklis Proclean 1kg

Valiklis Proclean 1kg

Kaina už 1l.


Aprašymas:

Specialus rūgšties pagrindu pagamintas valiklis, skirtas valyti siūlių glaisto, cemento ir klijų likučiams, kalkių nuosėdoms, skiediniui, išsiskyrusioms druskoms.

Rekomenduojama naudoti:

Šlifuotam (honed), bet nepoliruotam (!) akmeniui - granitui, marmurui, kalkakmeniui, skalūnui, travertinui, teracui (terrazzo), poliruotam granitui, keramikai, porcelianui, akmens masės plytelėms, terakotai, skaldytiems akmenims, betoninėms trinkelėms.

DĖMESIO!!! Nenaudoti poliruotam ir šlifuotam marmurui, kalkakmeniui ar bet kokiam kitam rūgštims jautriam: akmeniui, plytelėms ar dirbtiniam akmeniui.

  • Efektyvu norint išvalyti siūlių glaistą, cemento ar druskų likučius naujai įrengtiems, neįsisenėjusiems paviršiams.
  • Vidaus ir lauko darbams.
  • Efektyvus visiems rūgštims atspariems akmenims, tokiems kaip: granitas, gneisas, kvarcitas, betono gaminiams, keramikai, porcelianui, akmens masės plytelėms.
  • Profesionaliam ir komerciniam naudojimui.

Svarbus saugos įspėjimas!!! 

Naudokite tinkamas apsaugines pirštines. Laikykite produktą uždarytą ir nepasiekiamą vaikams. 

Naudojimas:

SVARBU!!! VISADA PIRMIAUSIAI IŠSIBANDYKITE nepastebimoje vietoje.

Pirmiausiai, nuvalykite, nusiurbkite paviršių, kad pašalintumėte nešvarumus ir gausiai nuskalaukite vandeniu. 

Praskieskite PROCLEAN 05 su vandeniu (skiedimo santykiai nurodyti žemiau) ir valykite su šluoste, šepečiu ar purškite ant akmens ar plytelių paviršiaus, priklausomai nuo poreikio. Valykite su baltu nailoniniu šepečiu arba valymo įrengimu su padu/šepečiu, priklausomai nuo paviršiaus tekstūros. Sudrėkinus paviršių valikliu, leiskite jam suveikti 2 - 5 minutes ir tada valykite. 

SVARBU!!! Neleiskite produktui išdžiūti ant paviršiaus.

Gausiai nuskalaukite su MASTER CLEAN praskiestu su vandeniu, kad neutralizuotumėte rūgštį ir nuvalytumėte produkto likučius, ir galutinai nuskalaukite paviršių su vandeniu.  Kur įsisenėjęs purvas nenusivalė pilnai - pakartokite valymą, kiek reikia.

ĮSIDĖMĖKITE:

Laikykite objektus nuošaliai nuo valomo paviršiaus arba apsaugokite juos, kad ant paviršiaus nepatektų šio produkto. Saugokite šias medžiagas: chromas, emalis, medis ir visi kiti rūgštims jautrūs ir neatsparūs paviršiai.

Labai svarbu užtikrinti tinkamą patalpos ventiliaciją valymo metu ir po valymo.


Santykis skiedžiant su vandeniu:

  • Labai lengvas valymas - 100ml produkto 2 litrams vandens (1:20) 50m2 plotui.
  • Vidutinis valymas -  100ml produkto 1 litrui vandens (1:10) 15-20 m2 plotui.
  • Stiprus valymas - 100ml produkto 0,5 litro vandens (1:5) 10-15m2 plotui.
  • Labai stiprus valymas - 100ml produkto 200ml vandens (1:2) 5-10m2 plotui.

Laikymo sąlygos:  

Produktą laikykite uždarytoje pakuotėje, sausose patalpose ir ne žemesneje nei  + 0C temperetūroje.

Išeiga:

Priklauso nuo konkrečios situacijos ir gali labai skirtis priklausomai nuo skirtingo poringumo paviršių, akmens tipo ir paviršiaus apdirbimo būdo.

Rekomendacijos:

Rekomenduojame apsaugoti jautrius paviršius su STAIN GUARD arba PLATINUM SOLVENT impregnantu. Tolimesnei priežiūrai naudoti MASTER CLEAN valiklį.

Garantija: Rekomendacijos ir patarimai, tiek žodiniai, tiek raštiški yra duodami sąžiningai, tačiau be garantijos. Produkto panaudojimas yra už mūsų kontrolės ir atsakomybės ribų. Kliento atsakomybė, pirmiausiai produktą išbandyti, dėl tinkamumo. Gamintojas STONE CARE EUROPE ir pardavėjas jokiu būdu nėra atsakingas už klientui ar kitam asmeniui padarytą atsitiktinę ar priežastinę žalą. VISAIS ATVEJAIS - PIRMIAUSIAI PRODUKTĄ IŠBANDYKITE.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti

  • Prekės kodas: PD-30
  • Prieinamumas: Sandėlyje