"KIILTO EXTRA AKRILODISPERSINIAI" KLIJAI, 3L
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

"KIILTO EXTRA AKRILODISPERSINIAI" KLIJAI, 3L

"KIILTO EXTRA AKRILODISPERSINIAI" KLIJAI, 3L

KLIJUOJAMOS DANGOS

Naudojama klijuoti kilimus, PVC dangas, plyteles iš PVC, tekstilinius kilimus, austo bitumo dangas, minkšto vinilo dangas, vinilo plyteles, gumines dangas su lygiu pagrindu, dangas su pagrindu iš natūralios medžiagos, o taip pat ir sunkią, storesnę nei 0,6 mm PVC sienų apdailą prie sugeriančių ir nesugeriančių paviršių. Klijus Extra galima naudoti sausose ir drėgnose patalpose, kur reikalingas geras pirminis sukibimas ir ilgas darbo laikas.

 

KLIJUOJAMAS PAGRINDAS

Klijuojamas pagrindas turi būti sausas, tvirtas, švarus ir lygus. Nelygius paviršius išlyginti su Kiilto išlyginamaisiais grindų mišiniais.

 

SAVYBĖS

* Universalūs klijai;

* Geras pirminis sukibimas;

* Ilgas darbo laikas;

* Stiprus lipnumas;

* Atspari klijų siūlė.

 

TECHINIAI DUOMENYS

Skiediklis                                                Vanduo

Masė                                                        Apie 1.2 kg/l.

Atsparumas šalčiui                                Užšąla

Žemiausia darbinė temperatūra         + 18 ºC 

 

IŠEIGA

3 - 6 m²/l.

 

ĮPAKAVIMAS

1, 3, 10, 15 l.

 

EKSPLOATACINĖ IR EKOLOGINĖ SAUGA

Vengti bereikalingo kontakto su oda. Saugoti nuo vaikų. Vandenį, kuriuo buvo plaunami instrumentai, galima išpilti į kanalizaciją. Sudžiūvusius klijus galima išvežti į savartyną.

 

REKOMENDUOJAMOS DARBO SĄLYGOS

Patalpų, medžiagos ir klijų temperatūra +18...+20 ºC Medžio drėgmė 8...12 % Betono drėgmė max. 3.5 p-% arba 85% RH Klijavimas turi būti atliekamas normalioje kambario temperatūroje, kad išvengtume žymių pakitimų dangoje, atsirandančių dėl temperatūros svyravimų. Danga ir klijai turi būti sušilę iki tokios pat temperatūros. Sustingusius klijus ant pagrindo galima dar kartą aktyvuoti, pučiant ant paviršiaus šiltą orą.

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Klijus ant paviršiaus padengti dantyta mentele arba dažymui skirtu voleliu (ant sienų). Klijuoti geriausia naudojant šlapio klijavimo metodą, kai klijuojama danga tuoj pat prispaudžiama prie pagrindo ir rūpestingai išlyginama, braukiant nuo vidurio į kraštus, kad neliktų susidarančių oro pūslelių. Naudojant šlapio klijavimo metodą, klijų perteklius išsilygina klojant dangą. Jeigu danga yra tvirta ir joje jaučiama įtampa, arba joje yra įtrūkimas, arba paviršius yra nesugeriantis drėgmės, geriausias rezultatas bus pasiektas jeigu danga uždengiama ir prispaudžiama prie ką tik klijais padengto paviršiaus, po to pakeliama ir, prieš prispaudžiant, džiovinama 10-15 minučių (lipnus klijavimo metodas). Drėgmės nesugeriančius paviršius džiovinti net 45 minutes. Klijų paviršių vėl galima aktyvuoti pučiant ant klijų paviršiaus karštą orą. Būtina laikytis gamintojo nurodytų pritvirtinimo instrukcijų. Klijų dėmes nuvalyti drėgnu skudurėliu. Išdžiūvusius klijus nuvalyti su ksilenu. Padidintos drėgmės patalpose yra rekomenduojamas dangos sujungimo vietų suvirinimas.

 

DŽIOVINIMO LAIKAS

0 – 20 min.

 

DARBO LAIKAS

20-60 min., naudojant “drėgną” klijavimo metodą.

 

DĖMESIO UŽŠĄLA NEDEGUS

Saugoti vėsioje patalpoje, ne žemiau nei +1 ºC. Saugoti pilnai uždarytą orginaliame įpakavime, maks. 18 mėn. Po ilgo sandėliavimo sumaišyti prieš klijuojant. Mūsų rekomendacijos paremtos mūsų bandymais ir sukaupta patirtimi. Tačiau mes negalime įtakoti vietinių sąlygų ar darbų kokybės su panaudotu produktu, todėl negalime prisiimti atsakomybės.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti

  • Prekės kodas: PD-07
  • Prieinamumas: Teirautis +370 609 21550
  • 19.90€