Apdailos akmenys, fasadai:    www.fst.lt
    Skalda, akmens takai, grindinys:  www.akmenys.lt
      Dirbtinės vejos danga RoyalGrass:  www.dirbtineveja.lt

 

SKALŪNO ČERPĖS FASADUI "VEIN" 35X25 CM (5-6MM.), ATRINKIMAS-PREMIUM, M2 (YRA SANDĖLYJE)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Skalūno čerpės VEIN 40x20

Akcija Skalūno čerpės VEIN 40x20

Kaina perkant mažiau nei 50 vienetų - 2 eur/vnt.

Perkant nuo 50 vnt. - 999 vnt. dėl kainos teirautis telefonu: +37060921550.

AKCIJA !!!

Perkant ne mažiau kaip 1000 vienetų - 0,78 eur/vnt su PVM

Su 5 cm perdengimu - 11,14 eur/m2  su PVM

Medžiagos kvardatas - 9,75 eur/m2  su PVM


VEIN PREMIUM (ISPANIJA) 


Šis skalūnas puikiai tinka stogams bei namų fasadams. Tai labai tvirtas ir sertifikuotas ispaniškas akmuo, kuriam yra visiškai nebaisus lietuviškas klimatas (Lietuvos šaltukas ir įvairūs temperatūros svyravimai). Mūsų produkcija turi tarptautinius atitikties sertifikatus, kurie įrodo aukščiausią kokybę bei išskirtinę charakteristiką. "VEIN" PREMIUM čerpių paviršiaus tekstūra plačiai žinoma ir vertinama visame pasaulyje dėl išilgai einančių gijų, kurios suteikia išskirtinio dizaino įspūdį. Šių skalūno čerpių spalva natūraliai tamsiai juoda, kuri neišblunka net ir esant intensyviems saulės spinduliams ir dideliam karščiui. Skalūno čerpės yra visiškai natūralus ir ekologiškas produktas, be jokių papildomų priedų.


Norint dengti stogą skalūno čerpėmis yra patartina, kad stogo nuolydis būtų bent 30 laipsnių. Jeigu stogo nuolydis mažesnis reikia papildomai izoliuoti stogą nuo galimo vandens pratekėjimo. Statesnis stogas leidžia sutaupyti, nes vienam kvadratiniam metrui reikia mažesnio kiekio čerpių ir izoliacinių medžiagų. 


Čerpės prie stogo grebėstų kalamos nerūdijančio plieno vinimis.


Patartina pirkti skalūną, kuris turi sertifikatus, kurie patvirtina gamintojo gaminio kokybę. Mūsų siūlomas skalūnas turi visus tarptautinius atitikties sertifikatus EN 12326 Atsparumai: T1(temperatūros pokyčiams)-S1(oro užterštumui)-W1(vandeniui).Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Pasiteiraukite apie šią prekę

Spausti čia ir klausti.

  • Prekės kodas: C-04
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.99€
  • 0.78€