Lankstaus akmens apdaila
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs kaip vartotojas (savo naudojamoje interneto naršyklėje) galite savarankiškai ir bet kuriuo metu pakeisti Cookie failų nustatymus.

Lankstaus akmens apdaila

2016/11/05 0 Komentaras (-ai) Pirma straipsnių kategorija,

Natūralaus akmens faneruotės danga – lengva, lanksti, plona.

Ji pagaminta iš natūralaus skaldyto akmens, kurio ploni apie 1-2 mm sluoksniai suklijuojami tarpusavyje. Šios dangos apatinė pusė poliesteris. Lengvas šios medžiagos apdirbimas, kuriam nereikia specialios įrangos, leis įgyvendinti Jūsų poreikius interjero ir eksterjero detalėms. Ši akmens faneruotės danga panaudojama baldų, durų gamybai, sienų ir židinių apdailai, luboms, interjero detalių apdailai, visuomeninės paskirties objektuose. Akmens apdaila ypatingai dera su natūraliu medžiu, betono imitacijos panelėmis ar kitomis aukštos kokybės medžiagomis. Kiekvienas šios dangos lapas yra unikalaus rašto, perteikiantis natūralaus akmens atspalvius bei tekstūrą. Galutiniam apdirbimui turi būti naudojamas specialus impregnantas, kuris užtikrins dangos atsparumą bei spalvos intensyvumą. 

Visos akmens faneros gaminiai yra natūralūs produktai, todėl spalva, struktūra ir natūralių mineralų intarpai yra kintami ir gali skirtis.

 

Lakštų matmenys 1220 x 610 mm. Lakštų storis 1-2,5 mm, svoris 1,2-1,6 kg/m2.*

* kiti dydžiai gali būtų užsakomi: 1850x610 mm, 2100x1050 mm, 2400x900 mm, 2440x1220 mm, 2650x1250 mm, 2800x1250 mm.

Sumontavus faneruotes, rekomenduojame padengti impregnantu: spalvai paryškinti naudokite šlapio efekto impregnantą IDEA XC, o natūralaus efekto,nekeičiantis spalvos būtų IDEA HP.

Kviečiame atvykti į mūsų parduotuves ir įsitikinti šio unikalaus produkto privalumais!

Fossil Stones - UAB Destra 

Rašyti komentarą